Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • Muharrem Fejza, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 05.12.2023
Është shikuar 26 herë
 

FILLOJ SHITJA E BANESAVE DHE LOKALEVE!
Lagjia "Mati 1" Kompleksi Banesor Afarist "Lisi 2"
Gjej banesën e ëndrrave tua në Lagjen Mati 1 Rruga Muharrem Fejza - që është zgjidhja ideale për të gjithë ju.
Në dispozicion shumëllojshmëri e banesave me një, dy dhe tri dhoma gjumi.
Lokacioni strategjik i kësaj Lagje me qasje të lehta nëper rrugët e kryeqytetit.
Si dhe vendodhja e saj në mes të tri unazave të kryeqytetit A,B dhe C e bën këtë Lagje unike dhe të favorizuar për banorët e saj.
Një objekt banimi fantastik në një lokacion fantastik për ju që preferoni të arrini të gjitha pikat kryesore të qytetit me ecje.
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit