Banesë me qira
350.00 €

  • lagjia e spitalit, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën e spitalit
– ID:1957

– Lokacioni:Lagjia e spitalit,Prishtine
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma: 2+1
– Banjo: 1
– Kati: 7
– Siperfaqe:76m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 350€
Lëshohet #banesa me #qira në lagjën e Spitalit afer Eulex, Kati 7 Me pamje nga Lindja.

– Lifti i ri dhe funksional
– Termokos
– Ambient shume familjar
– Kuzhina me pajijse eshte e re
– Te gjitha mobiljet jane te reja
Banesa eshte e re, dhe sigurisht ende nuk eshte e kompletuar me detaje. Mirepo mund perfundoje varsisht prej kerkesave te klientit!
Për më shumë Info: https://asr-ks.com/…/leshohet-banesa-me-qira-ne-lagjen…/
ASR- Real Estate

+38349875949
www.asr-ks.com
e-mail: [email protected]
Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit