Banesë me qira
750.00 €

  • lakrishte, Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 23.11.2023
Është shikuar 20 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Lakrishte tek Nartel Center

– ID:2092
– Lokacioni:Lakrishte,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: ????me ashensor
– Siperfaqe:78m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 750€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Lakrishte tek Nartel Center Prishtine, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, një banjo,nje depo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi me shume shije dhe stil, me nje pamje shume te bukur nga ballkoni dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte