Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në Lagjën Mati????, Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 22.02.2024

▪️Mbrapa Royall Mallit, në Kompleksin Arcadis 2, Rruga ''Shaqir Igrishta'', Te furra Epoka, me 93m², kati 2 me lift funksional, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️2 Dhoma gjumi,
▪️2 Banjo, dhe
▪️Ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1