Banesë me qira
500.00 €

  • , Qafa, Prishtinë
Publikuar me 15.09.2023

ID: 43825
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Qafa
Sipërfaqe: 63 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banesë per Qira ne qender te Qafa, me kushte shumë te mira banimi. Banesa posedon siperfaqe prej 63m2, është e mobiluar dhe me kushte te pershtatshme per banim,

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Ballkon | Banjo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa