Banesë me qira
350.00 €

  • qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën qafa

– ID:1968
– Lokacioni:qafa,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????1+1
– Banjo: 1????
– Kati: 6????,me ashensor
– Siperfaqe:70m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 350€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Qafa ne Prishtinë përballë pompes benzines IP. Banesa përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi, mobiljet jane te reja, dhe është shumë e përshtatshme për cift, apo Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa