Banesë me qira
550.00 €

  • qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023

Lëshohet banesa me qira në lagjën Qafa

– ID:987
– Lokacioni:Qafa, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:3+1
– Banjo: 2
– Kati:1
– Siperfaqe:110m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 550€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën qafa ne Prishtine, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari , tre dhome gjumi,dy banjo, ballkonë, koridor,2 terrasa(ballkon) dhe depo. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa