Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • Ne Fushkosov, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 40 herë
 

Banesë 3+1 në SHITJE në Fushë Kosovë, afer kompleksit Eliza kompleksi "HIRA Residence"

Banesa është në katin e 2, ka sipërfaqe prej 114.58m² me këtë renditje:

-Dhomë dite me kuzhinë
-3 Dhoma të gjumit
-Banjo
-Tualet
-Depo dhe
-Ballkon.

-Kontrata e shitblerjes bëhet te NOTERI.

Për informata
044 427 147 viber whatsApp tel.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra