Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Ne fushkosov, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 54 herë
 

Ofrojm Banesë me QIRA ne Fushë Kosovë ne Rrugen Dardania te Banesat e Model Slovenia te Viva Fresh Store Afer Shkolles Mihal Grameno dhe ambullantes tre.

Banesa në dispozicion për #qira ndodhet në Fushë Kosovë, te Banesat e Model Slovenia afër Shkollës "Mihal Grameno".

Gjendet në katin e 7-të, është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti banesor përfshin ashensor funksional. Një avantazh shumë i madh i këtij lokacioni është se në afërsi se ka linja të rregullta të trafikut urban.

Banesa ka edhe parkingin privat per vetura me ramp vetem per banor.

Banesa Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo
– Ballkon
- Koridor
- Shpajz

Kontakt
???? +383 44 427 147 viber whatsApp Tel.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra