Banesë me qira
600.00 €

  • Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 25 herë
 

Lëshohet me qira banesa në Qendër, përball katedrales. Është e mobiluar në tërësi dhe e gatshme për banim.
Banesa ndodhet në katin e 3, sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Sipërfaqe: 80m²
Çmimi: 600
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon
Kodi: 2881
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra