Banesë me qira
600.00 €

  • Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 30 herë
 

Lëshohet me qira banesa/zyre në Qendër. Është e mobiluar në tërësi dhe e përshtatshme për punë.
Zyrja ndodhet në katin përdhesë dhe ka dy ambiente për punë.
Hapesira Afariste është e përshtatshme për ushtrimin e veprimtarive si: Kurse te gjuheve te huaja, zyre projektuse, studio Grafike, administratë, kontabilitet, programim.
Sipërfaqe: 43m²
Çmimi: 600
Renditja:
• 2 Hapësira pune
• Banjo
• Koridor
Kodi: 2878
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra