Banesë me qira
350.00 €

  • , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 28 herë
 

ID: 81171
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Qendra
Sipërfaqe: 80 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Qendër, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Hamburger Aba, ka nje siperfaqe prej 80m2, e mobiluar komplet dhe e gatshmer per banim. Posedon dhe parking per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra