Banesë me qira
350.00 €

  • , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 24.05.2024
Ndryshuar me 13.06.2024

ID e Pronës: 21674

Banesa gjendet në Qendër te qytetit, ka sipërfaqe 75m² kati i 6-të.

Banesa është e mobiluar dhe organizuar me paisjet e nevojshme për banim, gjendet në lokacion të përshtatshëm me çasje të shpejtë në të gjitha shërbimet.

Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dy dhoma gjumi, koridor, depo, banjo.


Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra