Banesë me qira
500.00 €

  • Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Leshohet banese me qira ne Qender, gjendet perballe Sllovenia Sportit te restaurant " Pishat ".
Banesa eshte e renovuar dhe ka ngrohtoren Termokos.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon
- Kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- 2 Ballkona
- Koridor
Cmimi: 500 euro

https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677 WhatsApp dhe Viber +383 49 124 677
044 333 511 WhatsApp dhe Viber +383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra