Banesë me qira
500.00 €

  • Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Banesa 60m² me #Qira ne "Qender" saktesisht ne rrugen "Agim Ramadani" prane me "Sllovenia Sport" dhe prane "Restorant Pisha". Banesa ndodhet ne katin e katert ashensor nuk ka dhe ka kete renditje:

'Dhome dite
'Kuzhine
'Dhome gjumi
'Toalet
'2 Terrasa

Banesa ka mobile mjaft moderne dhe komode te kohes te fundit leshohet per kohe te gjate eshte e favorshme per nderkombetar ose çift, posedon ngrohje qendrore me sistem te qytetit
R5307
049411272, 044917642, ROZZ Patundshmëri
easiest way to your home

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra