Banesë me qira
600.00 €

  • Banesë me qira në Qendër, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2021
Është shikuar 7 herë
 

▪️Rruga ''Rexhep Luci'', me 75m2 kati 1, me kushte shumë të mira banimi, eshte e mobiluar ne tërësi, me termokos, e pershtatshme dhe per zyre, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë
▪️dhomë gjumi
▪️banjo, dhe
▪️ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra