Banesë me qira
270.00 €

  • Banesë me qira në Qendër , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.06.2021
Është shikuar 23 herë
 

afër xhamis së 4 llullav, me 70m2 kati i 6 me lift, sistem te ngrohjes me rryme, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tersi, si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë të dites me kuzhinë,
▪️ dhomë të gjumit
▪️ banjo, dhe
▪️ ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra