Banesë me qira
290.00 €

  • QENDRA, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 15 herë
 

Lëshohet banesa me qera në lagjën Qender

- ID:189
- Lokacioni: Afer shtepise se Pleqeve
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 2
- Banjo: 1
- Kati: 1
- Ballkon: 1
- Cmimi: 290

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qera në lagjën Qender afer shtepise se pleqeve, rruga Afrim Loxha dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë dhe tryezari ndaras,dy dhoma, një banjo, ballkonë, koridor,Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.

ASR- Real Estate
+38349875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra