Banesë me qira
950.00 €

  • QENDRA, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 9 herë
 

Lëshohet banesa me qera në lagjën Qendër

- ID:171
- Lokacioni: Te Qafa, objekti mini max
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 2
- Banjo: 1
- Ballkon: 1
- Cmimi: 950

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa luxsoze me qera në lagjën qender te Qafa me saktësishtë në objektin e mini max-it dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë dhe tryezari ndaras,dy dhoma gjumi, një banjo, ballkonë, koridor, Banesa është super e mobiluar dhe është shumë e përshtatshme për Familjar ose ndërkombëtar!

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra