Lokal me qira
Me marrëveshje

  • QENDRA, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 7 herë
 

Lëshohet Lokal me qera në lagjën Qender

- ID:135
- Lokacioni: Qender(Te Grandi)
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Lokalë
- Banjo: 1
- Ballkon: 1

ASR- Real Estate
+38349875949

Lokali është në katine perdhese, me sipërfaqe prej 60m² (Neto), Lokali mund te shfrytezohet per veprimtari te ndryshme, uje dhe rrymë 24h.

ASR- Real Estate
+38349875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra