Banesë me qira
220.00 €

  • QENDRA, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 34 herë
 

Lëshohet banesa me qera në lagjën Qendër.

- ID:179
- Lokacioni: Qendër, tek blloku ose afër shtëpisë së pleqve.
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 2
- Banjo: 1
- Kati:
- Ballkon: 1
- Cmimi: 220

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qira në lagjën Qendër, tek blloku ose afër shtëpisë së pleqve. Përbëhet nga një sallon, kuzhinë dhe tryezari ndaras, një dhomë gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra