Banesë me qira
300.00 €

  • , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 24.05.2024

Banesa gjendet tek Rr.C , banesa gjendet në kompleksin banesorë Nura Group, me siperfaqe 50m² , në katin e 5-të me liftë funksional.

Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim.

Banesa ka këtë renditje: Sallon kuzhin, dhomë gjumi, kordior, ballkon.

ID e Pronës: 19441

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C