Banesë me qira
280.00 €

  • , Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 56 herë
 

Ipet me qira banesa 3 Dhomeshe ne Rrugen B (Mrapa Meridianit te Restorant Dada ) me siperfaqe 110m2 ,Mobilohet me shtreter sipas mareveshjes

Çmimi: 280€

Sallon me kuzhine
2 Dhoma gjumi,
Banjo,
1 Ballkon.

Ka uje dhe rryme 24h , banesa mobilohet sipas mareveshjes ,shume e pershtatshme per banim.

Tel. 045 298 289
+383/45 298 289 (VIBER).

[email protected]
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B