Banesë me qira
300.00 €

  • , Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 29 herë
 

ID: 61042
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Rruga B
Dhoma: 1
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 1+1 ne Rrugen B, me kushte shumë te mira banimi. Banesa është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhine | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B