Banesë me qira
250.00 €

  • , Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 65 herë
 

ID: 79958
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Rruga B
Sipërfaqe: 75 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Rrugën B, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe rej 75m2 dhe ndodhet ne katin e parë, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B