Banesë me qira
500.00 €

  • Parku i Qytetit, Sllovenia Sport-Parku i qytetit, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Banesa 95m² me #Qira te "Parku i Qytetit" saktesisht ne rrugen "Svetozar Markoviç" afer me "Albi Market" dhe "DermaD". Banesa ndodhet ne katin e peste me ashensor dhe ka kete renditje:

'Dhome dite me kuzhine
'2 Dhoma gjumi
'Toalet
'Terrase

Banesa eshte ne teresi e mobiluar ne gjendje mjaft te pershtatshme dhe funksionale, leshohet per kohe te gjate per familje ose nderkombetar, ka afer te gjitha sherbimet e nevojshme
R5308
049411272, 044917642, ROZZ Patundshmëri
easiest way to your home

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Sllovenia Sport-Parku i qytetit