Banesa në shitje
135000.00 €

  • , Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 05.02.2021
Është shikuar 27 herë
 

Shitet banesa në Toukbahqe
-
| Salloni me kuzhinë | Tre dhoma gjumi | Koridor| Depo | Banjo | 110m² | 135000
-
Banesa gjendet në katin e tretë(3) ne një nga lagjet më të qeta në Prishtinë, dhe shitet me të gjitha mobiljet që posedon, gjithashtu banesa posedon ngrohje private me pelet.
-
Lokacioni i banesës është lagje e urbanizuar dhe ka qasje të lehtë me Qendrën e Qytetit, afër banesës gjendet Shkolla Fillore si dhe kopshte për femijë.
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com
"Campus Patundshmeri"
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe