Banesë me qira
200.00 €

  • , Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 06.03.2021
Është shikuar 116 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Tokebashqe, te Gjergj Fishta. Banesa ka 65 m2 dhe gjendet ne katine 1-re.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 200 Euro
C266

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENCIONIUNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ !

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe