Banesë me qira
450.00 €

  • , Tokbashqe, Prishtinë
Publikuar me 06.02.2021
Është shikuar 28 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Tokebashqe, te Gjergj Fishta. Banesa ka 130 m2 dhe gjendet ne katin e 2-te pa lift.

Posedon:

3 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
2 Banjo
2 Ballkona
Koridor
Shpajz
Garazh

Qmimi: 450 Euro
C230

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENCIONIUNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tokbashqe