Banesë me qira
300.00 €

  • , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

Ofrohet #banesa me #qira per zyre në lagjen Ulpiana, Prishtine, mbrapa banesave te Llesnes,dhe përbëhet nga një dy dhoma, banjo, dy ballkona, koridor,nxemje qendrore.
Banesa është ne nje lokacion shume te përshtatshem per biznes me qasje te shpejte ne rruget kryesore dhe shume sherbime tjera te nevojshme!
Posedon ashensor dhe hapsire te mjaftushme per vendparkim.

– ID:2811
– Lokacioni:Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????
– Banjo: 1????
– Kati:3 ????
– Siperfaqe:50m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 300€ ????

Për më shumë Info:
ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana