Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira në Ulpiane, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 15.09.2020
Është shikuar 124 herë
 

▪️te Beni dona, me 96m2 kati 2 me lift funksional, ka termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhomë te gjumit,
▪️2 banjo, dhe
▪️2 ballkona.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana