Banesë me qira
280.00 €

  • Veternik , Veternik, Prishtinë
Publikuar me 12.09.2023

Banesë me qira në lagjen Veternik, afer Spitalit Amerikan, rr.Behar Begolli, eshtë ndërtuar me standardet dhe inovacionet më të larta në vend në një lokacion mjaft të mirë dhe qasje të shpejtë në qytet.
Objekti posedon një kopsht të madhë dhe parking të mjaftueshëm për të gjithë banorët.
Kati:3
Sipërfaqe:85
Çmimi i qirasë:280
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦2 Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+38344 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik