Banesë me qira
550.00 €

  • veternik, Veternik, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Veternik

– ID:1987
– Lokacioni:Veternik,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????1+1
– Banjo: 2????
– Kati: 1????
– Siperfaqe:95m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 550€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Veternik, prapa Albi Mall dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, dy banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar. Banesa eshte e pershtatshem edhe per zyre. Banesa eshte e pabanuar me pare, eshte e re, e mobiluar me shume shije dhe shume komode per jetese.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik