Banesë me qira
700.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023

ID: 66797
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Arbëria (Dragodan)
Sipërfaqe: 150 m²
Dhoma: 3
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohen per qira 2 banesa 3+1 në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira banimi. Banesat kan nje siperfaqe prej 150m2, jan te mobiluar komplet dhe gjenden ka katin a parë dhe 2-të, te gatshme per banim. Posedojn dhe parking per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)