Banesë me qira
400.00 €

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 06.02.2024
Është shikuar 85 herë
 

Lëshohet me qira banesa në Arbëri, te komuna e re. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe e përshtatshme për banim.
Banesa ka termokos
Banesa ndodhet në katin e 3.
Sipërfaqja: 75m²
Çmimi: 400 plus depozita
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)