Banesë me qira
300.00 €

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 06.02.2024
Është shikuar 84 herë
 

Banese me qira në lagjen Arbëri kompleksi Tregtia afer komunes se re .
Ndërtesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos si dhe ka Klimen funksionale
Banesa poashtu ka te gjitha elementet
Çmimi: 300 dhe depozita e obliguar
Rënditja:
• Sallon me Kuzhine
• Dhome Gjumi
• Banjo
• Ballkon dhe koridor

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)