Banesë me qira
500.00 €

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 06.02.2024
Ndryshuar me 01.03.2024
Është shikuar 706 herë
 

Lëshohet me qira banesa ne Arberi, ne rrugen Ahmet Krasniqi. Banesa është e mobiluar ne teresi dhe e pershtatshme per banim.
Banesa eshte e re dhe e pabanuar me pare.
Gjithashtu banesa ka hapesire te mjaftueshme per parking.
Sipefaqja: 85m
Çmimi: 500
Renditja:
• Sallon dhe kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• WC
• Depo
• Ballkon

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)