Banesë me qira
300.00 €

  • , Bregu i diellit, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 42 herë
 

ID: 79918
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 70 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Bregun e diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër fakultetit teknik, ka nje siperfaqe prej 70m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Bregu i diellit