Banesë me qira
250.00 €

  • , Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 22.12.2023

ID: 74535
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Hajvali
Sipërfaqe: 61 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 1
????: 046336699
MOBILUAR
JO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë(zyre) në Hajvali, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet tek pallati i drejtësis, ka nje siperfaqe prej 61m2 dhe gjendet ne katin e parë, është ndertim i ri dhe i gatshem per zyre te ndryshme.

Renditja : 2 Hapsira Pune | Korridor | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali