Banesë me qira
480.00 €

  • , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 15.09.2023

ID: 66319
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Kalabria (Emshir)
Sipërfaqe: 106 m²
Dhoma: 3
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 3+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Riera, ka nje siperfaqe prej 106m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhom Gjumi | Banjo | Korridor |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)