Banesë me qira
300.00 €

  • , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

ID: 57600
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Kalabria (Emshir)
Sipërfaqe: 56 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 6
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin EXDC, ka siperfaqe prej 56m2, dhe gjendet ne katin e 6-të. Kompleski ku gjendet banesa posedon ashensorin.

Renditja: Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Wc | Korridor |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)