Banesë me qira
300.00 €

  • , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 45 herë
 

ID: 59481
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Kalabria (Emshir)
Sipërfaqe: 48 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Prishtina Stars, blloku A, ka nje siperfaqe prej 48m2 dhe gjendet ne katin e parë. Kompleksi ku gjendet banesa ofron nje ambient shume te rehatshem banimi me sigurim, kopsht, bazen, fusha sporti, parking te mjaftueshem.
Banesa është e lir nga data 1 Maj.

Renditja: Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)