Banesë me qira
660.00 €

  • , Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 22.11.2023
Është shikuar 11 herë
 

ID: 67481
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Lakrishte
Sipërfaqe: 107 m²
Dhoma: 3
Banjo: 2
Kati: 8
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 3+1 në Lakrishtë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Banesa e Tregtis, ka nje siperfaqe prej 107m2 dhe gjendet ne katin e 8-të. Sistemin e ngrohjes e ke me Termokos, posedon dhe garazhen per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | WC | 2 Ballkona |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte