Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira në Lagjen Mati????, Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 16.04.2024

▪️Kompleksi Rrezja, rruga Ndue Përlleshi, afër Xhamisë me 2 minare, me 107 m2, kati 3 me lift funksional, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte të mira banimi, është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️3 Dhoma gjumi,
▪️2 Banjo,
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni
tel: ????
+383 44 599 989+ Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1