Banesë me qira
550.00 €

  • Qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

Banesa 70m2 me qira te "Qafa" konkretisht ne rrugen "Josip Rela" ne zone te favorshme banimi prane "Viva Fresh Store". Banesa pozicionohet ne katin e 6-te me ashensor dhe ka kete organizim:
- Dhome dite me kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Terrase

Banesa pozicionohet ne nje lokal ideal banimi, leshohet per kohe te gjate e pershtatshme per çift apo per familje te vogel, nderkombetar, banesa ka mobile moderne, ka afer te gjitha sherbimet e nevojshme
R4278
044917642, 049411272, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa