Banesë me qira
260.00 €

  • Qafa , Qafa, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023

Leshohet banesa komode me Qera te qafa afer Ip Petrolit , banesa eshte komplete e mobiluar me te gjitha , banesa posedon

1 sallon me kuzhine
1 dhome gjumi
1 banjo
1 terase

Vetem pale serioze dhe afatgjate
Cmimi 260 euro per me shume info +38344382343

Shpallje tjera në lagjen Qafa