Banesë me qira
300.00 €

  • , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 47 herë
 

ID: 81840
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Ulpiana
Sipërfaqe: 65 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Ulpianë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet mbrapa selisë se AAK-së, ka nje siperfaqe prej 65m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | 2 Ballkona |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana