Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në Ulpiane, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 15.09.2020
Është shikuar 42 herë
 

▪️Banesa ka 70 m2 dhe gjendet ne katin e 1 - par, banesa posedon ngrohje qendrore me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi me mobilje te pa perdorura si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhomë te gjumit,
▪️1 banjo, dhe
▪️1 ballkona.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana