Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira ne Ulpianë, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2020
Është shikuar 82 herë
 

▪️Afer postes se madhe, te restaurant Ramazoti, hyrja 2, nr13, me 65m2 kati 4 me termokos, me kushte shumë të mira banimi e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhomë te gjumit,
▪️banjo
▪️2 ballkona

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana