Banesë me qira
330.00 €

  • , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 15.09.2023

ID: 66377
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Kalabria (Emshir)
Dhoma: 2
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 2+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)